WINYLOWE OKLEINY 3D

WINYLOWE OKLEINY

ŚCIENNE 3D

Winylowe okleiny ścienne Vinylpex doskonale sprawdzą się jako rozszerzenie możliwości dekoracji ścian. Tapety winylowe łączą ze sobą bowiem wysoką wytrzymałość z ciekawym wzornictwem.

ZALETY TAPET WINYLOWYCH

Potencjał designerski okładzin Vinylpex zwiększają właściwości materiału z którego są wykonane. Winyl to materiał elastyczny, który można dowolnie barwić oraz z dużą łatwością układać na łukach i powierzchniach trudnych dla innego rodzaju okładzin.

Aplikację na ściany umożliwia dedykowany klej VINYLPEX. Jest to klej przeznaczony do tapet ciężkich, który po wyschnięciu jest przezroczysty, a jednocześnie zapewnia bardzo mocne i trwałe wiązanie. Klej ten to produkt ekologiczny nie zawierający rozpuszczalników.

Okleiny VINYLPEX posiadają atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny).

DOSTĘPNE WZORY

Proponujemy tapety o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Obok klasycznych odcieni beżów i szarości do wyboru pozostaje modna miedź i grafit, wyrazisty i pobudzający pomarańcz, a nawet paleta opalizujących i bardzo efektownych kolorów. Jaką wybrać tapetę zmywalną do domu lub biura? Poniżej nasze propozycje.

Wzory HARRY I HUGO to okleiny ścienne strukturalne, które dzięki wyrazistym pionowym linią świetnie zaakcentują ściany.

ILLA – to opalizujące okleiny ścienne w stylu glamour, które dodadzą każdemu pomieszczeniu elegancji.

ELLIOT – czyli tapeta z najwyraźniejszym
i optycznie je powiększy.

RALPH – tapety o fakturze tkaniny dzięki której łagodzą monotonie i surowość płaskich ścian.