O NAS

bo piękne pomieszczenia poprawiają nastrój.

bo piękne pomieszczenia poprawiają nastrój.

Jako fani nowoczesnych i eleganckich wnętrz chcemy upiększyć Państwa przestrzeń oferując dekoracje do wystroju wnętrz, zarówno biurowych jak i tych znajdujących się w Państwa domach.

Nasze produkty, czyli głównie dekoracyjne panele ścienne 3D, forniry kamienne oraz tapety winylowe pozwalają na ucieczkę od monotonii jednobarwnych i płaskich ścian. Powiększają optycznie pomieszczenie nadając mu głębi i indywidualnego charakteru.

Ponadto niektóre panele dekoracyjne 3D wpływają korzystnie na poprawę akustyki pomieszczenia, w którym zostały zamontowane. Dla tego uważamy, że piękne pomieszczenia poprawiają nastrój.

Znajdą Państwo u nas designerskie rozwiązania obejmujące dekoracje do ścian, sufitów i podłóg. Staną się one źródłem inspiracji i podsuną pomysł na aranżacje salonu, sypialni, kuchni lub miejsca pracy w formie biura, sklepu czy hotelu.

Sklep internetowy z dekoracjami do wnętrz dekoryidetale.pl pozwala na zapoznanie się z naszym asortymentem i złożenie zamówienia, natomiast nasz showroom z dekoracjami w razie dodatkowych pytań ułatwi wybór dekoracji wnętrz.

W showroomie można z bliska obejrzeć panele dekoracyjne, ich fakturę i barwę w zależności od kąta padania światła jak również poznać efekt łączenia z innymi naszymi produktami.

GIPSOWE PANELE ŚCIENNE

Gipsowe panele ścienne 3D wykonane są z najwyższej jakości kompozytu składającego się z gipsu, włókna szklanego i dodatków uszlachetniających. Dzięki takiemu połączeniu są wytrzymałe i można je czyścić przeznaczonymi do tego środkami.

Montaż paneli ściennych gipsowych jest prosty, a większość wzorów umożliwia ich ułożenie w pionie lub poziomie. Same panele można malować farbami lateksowymi, winylowymi lub akrylowymi na dowolny kolor.

PANELE 3D POLIMEROWE

Dekoracyjne panele 3D polimerowe to nasz kolejny sposób na oryginalną dekorację ściany. Panele dekoracyjne duropolimerowe są znacznie lżejsze od paneli gipsowych przy czym bardziej elastyczne
i mniej kruche. Dzięki temu znajdują również zastosowanie jako prosta w wykonaniu dekoracja sufitu.