INNE PRODUKTY Z CHARAKTEREM

INNE PRODUKTY Z CHARAKTEREM

Wybierz produkty, które zdefiniują charakter twojego wnętrza.

-meble z betonu,

– włoskie tynki dekoracyjne,

-farby strukturalne,

– forniry kamienne w Katowicach.

MEBLE | DONICE | DODATKI

Meble tworzone na zamówienie mają niepowtarzalny styl. Używane przez nas materiały są ponadczasowe i świetnie sprawdzają się jako ciekawy materiał na stoły, szafki, regały i różne dodatki. Betonowy stolik kawowy, stół do jadalni, betonowa donica – u nas znajdziesz produkty najwyższej jakości i odpowiedź na pytania jaki blat betonowy wybrać, jak zabezpieczyć blat betonowy przed wnikaniem plam.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:

FARBY I IMPREGNATY

Ekologiczne farby i impregnaty o niskiej zawartości LZO wpisujące się w trendy budownictwa ekologicznego. Prosta i szybka aplikacja, za to z ciekawymi efektami artystycznymi.

WŁOSKIE TYNKI DEKORACYJNE

Zastanawiasz się jaki wybrać rodzaj wykończenia ścian? Jaki materiał najlepiej sprawdzi się na ścianach w salonie, sypialni czy łazience? Włoskie tynki dekoracyjne (marmorino, stiuk wenecki, trawentyn, tynki strukturalne) to rozwiązania dla osób, które standardowe materiały wykończeniowe chcą zastąpić produktami unikatowymi, o mocnym akcencie artystycznym. Korzystamy z produktów skomponowanych głównie z najwyższej jakości wapna, mączki marmurowej i innych naturalnych minerałów, spoiw i pigmentów. Jeżeli interesuje cię dobry wykonawca tynków dekoracyjnych, również pomagamy w tym zakresie.

PŁYTKI I FORNIRY KAMIENNE

Płytki ścienne to nie tylko masowo wytwarzane produkty dostępne w hipermarketach. U nas znajdziecie personalizowane i ręcznie odlewane płytki betonowe pod swoją wizję i dopasowane do inwestycji. Oczywiście wytwarzane z najwyższej jakości wysokowytrzymałego cementu, kruszyw i domieszek. Możliwość modyfikacji obejmuje wybór:
– rozmiaru płytki (szybszy montaż bez docinania),
– kształtu płytki (prostokąt, heksagon, paski
– koloru (beton barwiony w masie),
– grafikę frezowaną, wypalaną laserem lub nadrukowywaną jak w przypadku tapet winylowych.

Dodatkowo oferta poszerzona o forniry kamienne czyli oklein z naturalnego kamiennego forniru zadowoli najbardziej wymagających klientów.